flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Інформаційний кіоск у Суворовському районному суді

17 лютого 2015, 09:49

Дане ПЗ розташовується на спеціалізованих електронних інформаційних кіосках з сенсорним екраном, розташованих у холі суду або в інших місцях. Відвідувачі суду можуть скористатися кіосками для отримання інформації щодо: певної справи, по якій вони володіють повною або частковою інформацією; графіка роботи суддів; різного роду оголошень, тощо.

   Пошук справ відбувається за певними параметрами. В формі пошуку розташовуються поля, по яким відвідувач може побудувати певний запит пошуку до бази даних. Для того, щоб розпочати пошук, відвідувачу потрібно вказати хоча б один параметр пошуку: найменування учасника, код ЄДРПОУ, тип учасника, номер справи, дата розгляду, вхідний номер заяви, вихідна дата заяви від, вихідна дата заяви до, номер провадження (дане поле присутнє при роботі з базою, структура якої розроблена під «ДЗ»). Введення значень та дат у поля здійснюється за допомогою візуальної клавіатури та календаря, що з’являються при виборі певного поля. За введенням у поля значенням параметрів пошуку проводиться вибірка з бази даних справ. У різних полях вибірка проводиться по-різному:

  • Найменування учасника – прізвище, або ім’я, або по-батькові учасника, який присутній у справі. Пошук проводиться по вмісту певної назви, приклад: слово пошуку «Іван», результатом пошуку якого будуть всі справи, де учасник містить назву «Іван», результат : Петренко Дмитро Іванович, Іванов Сергій Васильович, ТОВ Іванченко.
  • Код ЄДРПОУ – код, який містить 8 цифр, пошук проводиться по точному значенню. Якщо код набраний в невірному форматі, пошук проводитись не буде. Поле, в якому допущена помилка, буле підсвічене та виведене текстове повідомлення. Після виправлення помилки і не допущенні інших, пошук буде здійснено.
  • Номер справи – точний номер справи.
  • Дата розгляду – точна дата, по якій проводиться точний пошук справи.
  • Вихідний номер заяви – точний номер заяви.
  • Вихідна дата заяви, від – пошук справ, які містять пізнішу дату ніж вказано в полі пошуку, включаючи в пошук справи, які містять вказану дату для пошуку.
  • Вихідна дата заяви, до – пошук справ, які містять пізнішу дату ніж вказано в полі пошуку, включаючи в пошук справи, які містять вказану дату для пошуку.
  • Номер провадження – точний номер провадження.

     Під час пошуку, якщо не буде вказано жодного поля, видаватиметься повідомлення про те, що не заповнено жодного поля, пошук проводитися не буде.

     В результаті пошуку відображаються знайдені справи, які вибрані за критеріями, що були вказані в формі пошуку. Справи в таблиці відображається у порядку спадання: від самої нової справи до самої пізньої. В результаті пошуку відображається та кількість справ, яка була вказана в налаштуваннях. Якщо кількість відображених справ не включає у себе всі знайдені справи, то для відображення наступних справ необхідно скористатися кнопкою «Показати ще справи», яка знаходиться внизу списку справ. Результат пошуку містить в собі детальну інформацію по справі, таку як:

  • Вихідна дата заяви – Дата, коли була зареєстрована заява по справі.
  • Вихідний № заяви – Номер, який привласнюється заяві при реєстрації. Даний номер є унікальний і генерується автоматично за допомогою відповідального генератора номера.
  • Вхідна дата заяви – дата заяви, коли документ надійшов до певного суду.
  • Вхідний № заяви – номер, який було присвоєно відповідним органом, установою чи організацією та був зазначений у заяві, що надійшла до суду.
  • Справа № – це  єдиний унікальний номер, що був сформований Системою автоматично в суді першої інстанції та залишається незмінний незалежно від проходження справи по інстанціях. Структура номеру справи: код суду/номер справи за порядком у поточному році/рік реєстрації.
  • Провадження № – автоматично сформований Системою у судах кожної інстанції та є необхідний для діловодства відповідного суду. Структура номеру провадження: індекс ( за наявності), що визначається інструкцією з діловодства в суді/код суду/порядковий номер/рік реєстрації.
  • Дата порушення – це дата, коли відповідний правоохоронний орган порушив справу.
  • Суддя по справі – суддя, який був назначений на розглядання даної справи.
  • Час та дата розгляду – час та дата, на котру було призначено розгляд справи.
  • Суд – назва суду, в якому була створена дана справа і зберігається в базі даних.

     Детально переглянути справу можна натиснувши на рядок зі справою  подвійним натисканням або одинарним натисканням по справі, після чого вибрана справа підсвічується і з’являється допоміжна кнопка для детального перегляду обраної справи.

     В детальній інформації справи можна переглянути більш розгорнуту інформацію:

  •     по учасникам: повне найменування учасника , певний тип учасника,який він займає в певній справі, та його код ЄДРПОУ;
  •   по документам, які були прикріплені до даної справи: дату створення документа, тип документа, стан документа та реєстраційний номер ЄДРСР.

     Якщо в даній справі відсутні учасники або документи – відвідувач буде проінформований текстовими повідомленнями. Також, відвідувачі зможуть переглядати певні документи, які були системно дозволені для перегляду.

     Для навігації по пошуку справ в нижній частині вікна створені кнопки для переходу як для перегляду справи чи документу, так і для повернення до форми пошуку, результату пошуку та форми учасників. При повернені до пошуку, результату чи детальної інформації, дані не зникають, таким чином для перегляду не потрібно починати пошук з самого початку. Результат не зміниться до тих пір, поки відвідувач не змінить критерій пошуку або не переглядатиме інформацію іншої справи. Також система автоматично очищує результат пошуку. Тобто, якщо протягом деякого часу не відтворювались якісь дії відвідувача, то система повертається до сторінки, яка встановлена за замовчуванням для перегляду перед користуванням інформаційним кіоском.